ecarsimiz.com bir HAVANA San. Tic. Ltd.Şti. Kuruluşudur.

BİZ KİMİZ ?

Havana San.Tic.Ltd.Şti ülkemizin en önemli dış ticaret firmalarından birisidir. Havana San.Tic.Ltd.Şti, hızla büyüyen dış ticaret hacmi, her gün gelişen yapısı, ithal ettiği teknoloji, sağlık ve tüketim malları ile dünyadaki yenilikleri dünya ile aynı anda ülkemize getiren, ürün kalitesi ve çağdaş yapısı ile ulusal basının sık sık haber yaptığı Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerindendir. Havana San.Tic.Ltd.Şti, Amerika Birleşik Devletleri’nden Fransa’ya, Japonya’dan Almanya’ya gelişmiş ülkelerin önemli markalarını ülkemiz insanının hizmetine sunan, tedarik ağı en geniş ithalatçı firmalardandır. Havana San.Tic.Ltd.Şti, konusunda uzman araştırma kadrosu, kesintisiz müşteri hizmetleri ve danışma hattı, sürekli gelişen ve yenilenen teknik alt yapısı ile ülkemizin örnek şirketlerindendir.

KURULUŞ AMACIMIZ;

Ecarsimiz.com un kuruluş amacını “En Kaliteliyi En Ucuza Satmak” diyerek özetleyebiliriz. Yurtdışında üretilen mallar ülkemize girerken gümrük, vergiler, nakliye gibi bir çok etkenden dolayı parça başına düşen yüksek maliyetleri ile girerler. İthalatçı firmalar bu maliyetleri müşteriye yansıtır ve halkımız yeni, kaliteli ve son teknoloji ürünleri alırken yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalırlar. Ecarsimiz.com, sizin için dünyayı dolaşan, global piyasalarda sıkı pazarlıklar yapan, kaliteli ürünleri uygun fiyata alabilen profesyonel kadrosuyla hem çok ciddi fiyat avantajları edinirken hem de yüksek alım hacmi ile fiyatlarını aşağıya çekebilmek için kuruldu. Böylelikle parça başına düşen ürün maliyeti dünya standartlarına çekilebilecek ve halkımıza yansıtılan bu avantajlı durum sayesinde kazanan hem halkımız hem de biz olacaktık. Kuruluş amaçlarımızdan en önemlisi, müşterilerimize kazandırarak büyümektir. Ecarsimiz.com ülkemize girmek isteyen tedarikçi ve üretici firmalar ile siz müşterilerimiz arasında ucuzluk ve avantajlı fiyat köprüsü olmak amacıyla kurulmuştur.

İLKELERİMİZ;

1- Konusunda uzman, dünyayı dolaşan, global piyasalara ve pazarlara hakim Araştırma ve Ekspertiz ekibimizle satışa sunacağımız ürünlerin kalite analizini yapmak ( sağlamlık, dayanıklılık, yeni teknoloji, uzun garanti süreleri, teknik servis ve yedek parça, sağlıklı olması vs....)
2- Araştırma ve Ekspertiz ekibimizle satışa sunacagımız ürünlerin fiyat analizini yapmak .
3-Üretici ve tedarikçi (ithalatçı) firmalar ile, alıcı (Siz) menfaati yönünde sıkı pazarlıklar yapmak.
4-Eşit kalitede ki malların, fiyatı uygunlarını bulmak ve tüketiciyle buluşturmak.
5-Kesintisiz müşteri hizmetleri ve danışma hattı hizmeti ile satılan malın arkasında durabilmek ve en iyi satış sonrası hizmeti sunabilmek.
6-Sürekli yenilenen, yatırım yapılan teknik ve lojistik altyapısı ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Ecarsimiz.com ?

Ecarsimiz.com tüm dünyada ki üretici ve tedarikçilerden çok yüksek miktarlarda mal alır. Böylelikle vergi, gümrük, nakliye gibi sabit maliyetlerin birim ürüne düşen maliyeti azalır. Ecarsimiz.com bu avantajı siz müşterilerimize yansıtır Klasik satış kanalları bu maliyetleri müşteriye ödetirler.
Kaliteli ürünleri çok ucuza satan Ecarsimiz.com, herhangi bir alışveriş merkezi yada mağazadan çok daha fazla satış yapar. Böylelikle parça başı karı düşük olsada yüksek sayıda satış yaptığından kazancı totalde yüksek olur. Ülkemiz dünyanın en hızlı büyüyen pazarlarındandır. Yurtdışındaki bir çok üretici ve tedarikçi firma, Türkiye pazarına girmek, tüketicilerimize mallarını tanıtmak ve satmak istemektedirler. Bu anlamda Ecarsimiz.com bir çok firmanın ülkemizdeki çözüm ortağıdır ve bu firmaların mallarını tanıtıp sattığı için üretici ve tedarikçi firmalardan %5 oranında hizmet bedeli alır.
HABER LİSTESİ

Haber Listemize E-mailinizi Bırakın İndirimlerde Öncelikli Olun .
GÖNDER
PAYPAL
İLETİŞİM

Avcılar / İstanbul
E-5 Yanyol Eski Londra Asfaltı No:245
Tel: 0212 412 20 25
Fax: 0212 676 71 71
Email: iletisim@ecarsimiz.com
YUKARI ÇIK